Bizi Takip Edin!

> Gezilerimiz > GÖKÇEADA MERYEM ANA PANAYIRI

GÖKÇEADA MERYEM ANA PANAYIRI
Tarih :14.8.2015 - 16.8.2015

Fiyat :1.250,00 ₺
Gezgin sayısı 24 kişi ile sınırlıdır!

Bu geziyi tam 8 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Gezi Detayı14 Ağustos Cuma: İSTANBUL - KABATEPE - GÖKÇEADA  

İstanbul’dan hareket. (Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı Migros önü, Saat 06.00, Beşiktaş, Yıldız Caddesi, Conrad Oteli sırası, Saat: 06.30). Yaklaşık 7 saatlik (512 km) yolculuk sonrası Kabatepe’ye varış. Kabatepe’den feribotla Gökçeada’ya hareket (15.00). Gökçeada'ya varış (16.30). Zeytinliköy gezisi. Gökçeada’da otelde akşam yemeği ve konaklama.

 

15 Ağustos Cumartesi: GÖKÇEADA  

Merkez İlçe (Aya Panaia Kilisesi, Metropolit Binası), Tepeköy gezileri. Öğle yemeği (ÖY). Kefaloz Plajı. Kaleköy (Kastro) gezisi. Meryem Ana Panayırında bizim için ayrılmış özel masalarda akşam yemeği ve otelde konaklama.

 

16 Ağustos Pazar: GÖKÇEADA - KABATEPE - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası Dereköy, Yuvalı, Kapıkaya ve Eski Bademli Köyü gezileri. ÖY. Pirgos plajı. İmroz'dan 17.00 feribotu ile Gökçeada’dan ayrılış. Yaklaşık 1,5 saat süren feribot yolculuğu ardından Kabatepe’ye varış. Kabatepe’den İstanbul’a dönüş için hareket. Yaklaşık 7 saatlik (512 km) yolculuk sonrası İstanbul’a varış.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: • İstanbul - Gökçeada - İstanbul ulaşım,

 • Programda belirtilen tüm geziler,

 • Gökçeada’da 2 gece yarım pansiyon esasına göre konaklama,

 • 2 öğle yemeği,

 • Tüm bahşişler (gezi lideri ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),

 • Uzman FEST Travel rehberlik hizmeti,

 • FEST Travel özel “Gezi Kitapçığı”

 • İptal ve sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,

 • KDV. 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak alkollü - alkolsüz içecekler,

 • Kişisel harcamalar (telefon, minibar…)

Ozan C. Bahçe

Profesyonel Rehber

1980 yılında Edirne’de doğdum. İlkokul sonrası, doğduğum şehirde başlayıp Alanya’da devam eden, daha sonra da Antalya’da sonlanan bir Anadolu Lisesi maceram oldu. Turizm ile tanışmam 1998 yazında, Turizm Danışma bürosunda başladı ve daha sonra Yeditepe Üniversitesi Sistem Mühendisliği eğitimim süresince her yaz sezonu boyunca devam etti. Turizm Enformasyon Memuru sertifikamı  aldıktan sonra, doğa turları düzenleyen bir seyahat acentasında operasyon departmanında çalışmaya başladım. Takip eden seneler beni, Anadolu’nun her tarafında, Türkiye’nin eşsiz güzelliğiyle köşe kapmaca oynamaya itti ve en sonunda  Kültür ve Turizm Bakanlığı  tarafından açılan kursu tamamlayıp profesyonel rehberlik sertifikamı aldım.

Son yıllardır çoğunluğu Amerika ve Avrupa pazarından münferit/grup müşteriler ve yerli şirket gruplarına kültür turları, alternatif turizm aktiviteleri ve toplantı organizasyonlarında tur liderliği yapmaktayım.

İsim  *
Soyisim  *
Telefon  *
E-posta  *
Adres
Tur GÖKÇEADA MERYEM ANA PANAYIRI
Kişi Sayısı  *
Mesaj
İsim  *
Soyisim  *
Telefon  *
E-posta  *
Tur GÖKÇEADA MERYEM ANA PANAYIRI
Mesaj